Hitri kontakt

Karate klub Mislinja

Dovže 10, 2382 Mislinja
(0)41 363 509
info(at)karate-mislinja.si

Aktualne novice / sporočila za javnost Napovedi dogodkov, aktualne novice, zapisniki...

ZAKLJUČEK LETA V RAČAH

0 Komentarji
1055
19-12-2016

17.12.2016, je karate klub TO-TE iz Rač organiziral trening kjer smo v treh sklopih ponovili naučeno. Trening je obsegal: kihon, kato in kumite sklope in posebnost je bila prisotnost članov zveze WKSA s predsednikom Ljubom Javorškom na čelu. Gospod Javoršek je vodil kumite sklop in nam malo obnovil znanje borbenih kombinacij. Po treningu so se nam pridružili še starši naših članov in skupaj smo v prijetnem okolju in ob dobri hrani preživeli večer, no, skoraj pol noči. Del večera je bil tudi služben in v tem delu so zaslužni dobili priznanja. Od naših članov: Erika, Luka, Žak in Matevž. Drago pa je od gospoda Javorška dobil njegovo knjigo s posvetilom. Hvala vsem za vse. 

0.0
Zadnja posodobitev: -/-
Sorodne Novice: ZAKLJUČEK KAMPA V ZAVRŠAH IN ZAČETEK TRENINGOV KONEC ŠOLSKEGA LETA 2020/21 Zbor članov kluba in zaključek šolskega leta 2019/20 KONEC ŠOLSKEGA LETA IN VADBE KONEC LETA JE BLIZU Trening v Račah POVZETEK DOGODKOV IZ LETA 2014 Tekmovalni začetek leta 2014
karate medalja tekma

Brez komentarjev...

Komentirajte

Vaš e-naslov ne bo objavljen..